EVERGO 5% sleva na první objednávku
0
0 Kč
Váš košík je prázdný

Využijte již dnes naši akční nabídku, nebo si vyberte něco z naší široké nabídky.

U nás máte dopravu zdarma po celé ČR, tak proč to nevyužít a ještě něco přidat ke svému nákupu.

Celkem:0 Kč

Doprava a platba

Doba dodání

  • Doba dodání je uvedena u každého produktu. Standardní dodací doba je 15-40 dní. U ostatního zboží je dodací doba individuálně uvedena u produktů podle dodavatele a období v roce (Vánoce, jiné svátky). Uváděné dny dodání jsou počítány vždy ode dne odeslání. Maximální doba dodání činí 60 pracovních dní od odeslání zásilky. Pokud zásilka není doručena v této lhůtě, zadejte si reklamaci, zboží Vám pošleme okamžitě znovu nebo vrátíme peníze.
  • Zásilka je doručena, popř. uložena k vyzvednutí zákazníkovi Českou poštou.
  • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a na sepsání protokolu.
  • V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty.

Platba

Platba bankovním převodem (platba předem)

Jak uhradit objednávku při platbě předem

  1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
  2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:
  3. Číslo bankovního účtu: 8383883838/2010
  4. Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky

Platba kreditní kartou

  1. Po vyplnění doručovací adresy a souhlasem s obchodními podmínkami v pokladně budete přesměrování k platební bráně PayU, kde provede platbu kartou.

Dobírka

  1. Bohužel na dobírku v současné době nezasíláme.