0
0 Kč

O nás

Jsme ambiciózní mladý tým, který chce zásadně změnit způsob obchodování ve vietnamské komunitě v rámci velkoobchodu a retailu. Také chceme spojit asijský a evropský trh v jeden celek, abychom dostali obchodníky i spotřebitele přímo ke zdroji. Pro vytvoření vhodných podmínek efektivního obchodování jsme se rozhodli vyvinout vlastní digitální platformu, která propojí asijskou a českou komunitu v rámci B2C a B2B obchodu.

Výroba a dovoz

Důležitou součástí projektu je zakázková výroba a import zboží z Číny a jihovýchodní Asie, kterému se věnujeme již více než 15 let.

Vždy klademe důraz na vyhledání nejlepšího řešení pro klienty. Díky pravidelným návštěvám výrobců v Asii jsme si vytvořili širokou síť kontaktů, která nám zajišťuje ty nejlepší ceny, díky kterým jsme schopni na trhu nastavit férovou cenovou politiku.

Našim cílem je minimalizovat veškeré náklady a zefektivnit všechny logistické procesy, abychom klientům mohli poskytnout tu nejrelevantnější nabídku.

Více informací

Showroom

Základem našeho velkoobchodu je showroom v pražské tržnici Sapa, kde nakupují vietnamští obchodníci z České republiky i sousedních států.

Cílem je přizpůsobit showroom pro české zákazníky a inspirovat vietnamské obchodníky v Sapě pro zavedení modernějšího způsobu obsluhy zákazníka formou vystavení vzorků a odbavení objednávky ze skladu v okamžiku objednávky. Díky tomuto modelu bude prodejna mnohem přehlednější, efektivnější a zprostředkuje širší škálu zboží.

V rámci maloobchodu mohou zákazníci objednávat produkty již od jednoho kusu a to při zachování příznivých cen a záruky kvality.

Marketplace

Srdcem celého tržiště je e-shop s nabídkou produktů od všech obchodníků zapojených do projektu. Chceme poskytnout kvalitní prodejní kanál s ochotným a spolehlivým zákaznickým servisem nabízející produkty za ty nejvýhodnější ceny a to z pohodlí domova nebo obchodu. Součástí e-shopu je také naše vlastní nabídka produktů v rámci B2B i B2C.

Prohlédněte si náš obchod a vybírejte z nabídky nevšedního a cenově dostupného zboží.

ERP a pokladní systém

V rámci platformy jsme vyvinuli i robustní ERP a pokladní systém, který je úzce provázaný s e-shopem. Obchodníkům tak pomůžeme zjednodušit interní procesy a ušetříme jim čas který mohou naplno věnovat prodeji.

Po celou dobu našeho působení v Sapě jsme analyzovali veškeré potřeby a nedostatky vietnamské komunity a tento komplexní systém by měl být řešením.

AYVE

Zakladatel everGO je zároveň členem představenstva Asociace mladých vietnamských podnikatelů (AYVE), který má za cíl pomoci jak v obchodních, tak i životních záležitostech celé vietnamské komunity.

Chceme podpořit komunitu ve všech ohledech, proto jsme založili tuto organizaci a vytvořili projekt everGO, abychom byli schopní pokrýt veškeré potřeby.

Posláním AYVE v rámci projektu je podpořit vietnamské podnikatele při složitých životních situacích z důvodu absence legislativních, účetních i finančních znalostí a převážně jazykové bariéry.

Více informací