Nově snížená hranice pro získání dopravy zdarma při objednávce nad 899 kč!
Zákaznická podpora:[email protected]

Trojúhelníkový magnetický čistič oken Klinmag InnovaGoods

Kód: 8888683589194
739 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Víceúčelový trojúhelníkový magnetický čistič oken, který je velmi užitečný pro čištění skleněných povrchů, jako jsou okna, příčky, posuvné dveře atd. Vhodný pro dvojitá okna do 24 mm. Díky své velikosti umožňuje také čištění rohů a špatně dostupných ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víceúčelový trojúhelníkový magnetický čistič oken, který je velmi užitečný pro čištění skleněných povrchů, jako jsou okna, příčky, posuvné dveře atd. Vhodný pro dvojitá okna do 24 mm. Díky svému originálnímu a inovativnímu oboustranně magnetizovanému designu umožňuje čištění s větší lehkostí a pohodlím, což šetří čas a námahu. Má rukojeť a rukojeť a snadnou manipulaci, výkonné magnety, které zajišťují pevné připevnění (3473 gaussů) a 2,5 m dlouhé bezpečnostní lano proti pádu. Kromě toho má 4 upevňovací pojistky na houbičky a oddělovač magnetů. Obsahuje 4 čisticí houbičky (2 náhradní), vysoce savé, omyvatelné a opakovaně použitelné. Díky svému trojúhelníkovému tvaru se může pružněji otáčet a má přístup do všech nejobtížnějších rohů a ploch pro úplné a efektivní čištění. Tento kompaktní, odolný, lehký a přenosný čistič oken je velmi univerzální a přizpůsobivý. Lze jej rozebrat pro snadné čištění, zabírá málo místa a snadno se přepravuje a skladuje.

  • Balení a návod ve 24 jazycích: česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, portugalsky, holandsky, polsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, finsky, litevsky, norsky, slovinsky, řecky, bulharsky, chorvatsky, slovensky, estonsky, rusky a lotyšsky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící potřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.591 kg
Barva: Šedá, žlutá
Délka lana: 2,5 m
Materiál: ABS, silikon, magnet, polyesterové vlákno
Rozměry: 7,5 x 13,5 x 16 cm
Síla magnetického pole: 3473 G
Typ: Magnetický
Položka byla vyprodána…

Trojúhelníkový magnetický čistič oken Klinmag InnovaGoods

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: