Nově snížená hranice pro získání dopravy zdarma při objednávce nad 899 kč!
Zákaznická podpora:[email protected]

O společnosti

Naše historie sahá do roku 2017, tudíž nejsme na online trhu žádnými nováčky. Co u nás ale nové je, a do budoucna vždy bude, je segment, který bychom vám rádi nabídli. Chceme se stát vaší pravou rukou při výběru (nejen vánočních) dárků, které budou originální, vtipné a super praktické, ale i při zařizování vašeho bydlení či zahrady. Chceme být ti, u kterých vždy najdete potěšení v podobě suprových gadgetů. Chceme být ti, za kterými přijdete jako první, když si budete chtít ulehčit život od domácích prací. Chceme být ti, za kterými přijdete jako první, když budete muset být dlouhodobě na home office a budete řešit své pohodlí, protože vás ze sezení na sedačce s notebookem na nohách už vážně bolí záda. Chceme být ti, co vám nabídnou jednodušší život. 

Jsme ambiciózní mladý tým, který má své zásady, přes které nejede vlak. Všechny slevy jsou reálné, všechny pobídky skutečné a vše, co pro vás děláme, děláme srdcem. Proto u nás nečekejte Black Friday v červnu, nebo slevy 90 %, ale jen to, co je v našich silách vám nabídnout v rozličných akcích i mimo ně.

Každý den usilovně pracujeme na tom, abyste ve svých emailových schránkách našli TOP produkty, novinky v sortimentu nebo akční zboží, každý den pečlivě kontrolujeme a upravujeme ceny tak, abychom vám byli ještě blíže, každý den se snažíme najít takové produkty, které vám budou vyhovovat jak cenou, tak kvalitou.

Jestliže tedy hledáte parťáka pro svůj pohodlný život, jsme tu pro vás. Jestliže hledáte něco, co nenabízíme, ale rádi byste to u nás viděli, jsme tu pro vás. Jestliže jste někde našli stejné zboží levněji, jsme tu pro vás - připraveni upravit cenu tak, abyste byli vždy spokojeni.

 

Těšíme se na vás,
tým everGO.cz.