Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

Zpátky do kondice

Dali jste si novoroční předsevzetí, že letos efektivně zhubnete? Potom jste tu správně! 

Jak začít? Mějte plán!

1.) Kupte si denní diář, kam si pečlivě rozplánujete každý den.

 

2.) Použijte aplikaci na výpočet bazálního metabolismu a jednotlivých nutritientů dle kalkulačky, která Vám přesně určí finální číslo kcal, při kterých efektivně zhubnete: https://www.michaljoseftoth.cz/kalkulacka

3.) Číslo z výše uvedené kalkulačky zadejte do kaloricketabulky.cz vč. jednotlivých nutritientů a již nezadávejte spálené kalorie apod.

4.) Doporučujeme si do kalorických tabulek zadat všechna jídla, které následující den hodláte jíst vč. množství a vyladit jejich množství tak, abyste se vešli do spočítaných kalorií a +/- množství nutritientů.

5.) Připravujte si jídlo vždy doma, omezte konzumaci potravin v restauracích / fastfoodech. Především v práci by se Vám jistě mohla hodit praktická elektrická krabička na jídlo, která uchová Vaše pokrmy vždy teplé.

 

6.) Vždy 1. v měsíci se změřte (obvod hrudníku, pasu, břicha v nejširší části, boků, stehna, lýtka, paže, krku) a zvažte se. Údaje si zapište do diáře k porovnání. Vážení a měření dělejte pouze 1x měsíčně (rozhodně ne denně!)

7.) 70 % úspěchu je jídlo, ale pořád tu zbývá 30 %, které Vám zbývají na pohyb. Nejvhodnějším pohybem pro start hubnutí je přirozený pohyb ve formě chůze v kombinaci se silovým tréninkem, který zvládnete s našimi fitness přístroji jednoduše i vy, z pohodlí domova.

 

8.) Dbejte na dostatečný pitný režim, se kterým Vám pomůže praktický dávkovač nápojů, se kterým budete mít svůj oblíbený (neslazený!) nápoj vždy při ruce.

9.) Nebojte se pomůcek, které Vám v hubnutí budou stát statečně po boku.

10.) Dejte se do pohody a nevyčítejte si dortík nebo hamburger jednou za čas, jsme přeci lidi ;-)