Doprava zdarma na vše se ZÁSILKOVNOU!
Zákaznická podpora:[email protected]

Dobíjecí magnetická svářečka sáčků s řezačkou Rebasyl InnovaGoods

Kód: 1664879436286
Novinka
369 Kč
Skladem (>5 ks)

Řešíte, jakým způsobem uchovávat své potraviny v sáčcích co nejčerstvější a bez pachu okolních potravin? Řešením je dobíjecí magnetická svářečka sáčků s řezačkou Rebasyl InnovaGoods, která díky řezačce umožňuje zároveň snazší otevírání sáčků. Umožní Vám, díky své velikosti a možnosti nabití, vzít si ji i na cesty nebo piknik a zajistit ochranu potravin i po cestě domů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky magnetické základně ji lze umístit na ledničku nebo na jakýkoli kovový povrch, abyste ji měli vždy po ruce a co nejlépe využili prostor. Velmi oceníte její skladnost, všestrannost, multifunkčnost (řezání/otevírání/sváření), rychlé a bezpečné svaření sáčku za pár sekund.

Tato elektrická svářečka plastových sáčků se velmi snadno používá. Nejprve ji pomocí přiloženého kabelu připojte ke zdroji USB, abyste ji nabili, a stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí ji aktivujte. Pro sváření jednoduše umístěte a přitlačte konce otevřeného sáčku mezi horké svářecí desky a pomalu je posuňte tak, aby byl sáček jedním pohybem zcela hermeticky uzavřen.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ukládání potravin
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.122 kg
Příkon: 1,48 W
Rozměry: 5,5 x 11 x 3,5 cm
Napětí: 5V / 500 mA
Materiál: ABS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: